Indeks witryny Lublin na co dzień Praca Praca w niemczech za granicą

Praca w niemczech za granicą

Dyskusje na temat pracy, pracodawców, wynagrodzenia.

Post 08 mar 2014, 20:56

Posty: 1
Tak się zastanawiam, bo w sumie już marzec... więc znając życie okres prac sezonowych albo juz sie rozpoczął albo właśnie będzie się rozpoczynał i w związku z powyzszym tak się zastanawiam wlasnie w zwiazku z praca w niemczech, czy warto sie czyms takim zainteresowac? Wogole gdzie i jak szukac takiej pracy? Jak sie dostac do pracy do Niemiec w najszybszy sposob? Ma ktoś jakieś pomysly?


Posty: 3
W sumie jak najbardziej masz słuszność. Jak najbardziej to juz najwyzszy czas na poszukiwanie pracy za granica. Jeśli chodzi o oferty pracy za granicą w niemczech to polecam ci ich szukać w serwisach tego typu co ci wkleilem link. Pracy warto poszukiwac juz duzo wczesniej przed rozpoczeciem sezonu prac za granica tak aby bylo ci latwiej takiej pracy szukac bez rozczarowan. Bo tu wiadomo jesli idzie o prace za granica w tym takze w niemczech no jednak grasuje sporo oszustow, trzeba po prostu uwazac.


Posty: 3
Jeśli chodzi o pracę w Niemczech to mogę ci także zaproponować stronkę z ofertami pracy w niemczech - http://www.praca-za-granica.com.pl/niemcy - zawsze aktualne oferty pracy.


kuchnie Tychy

Wróć do Praca

cron